web design : web design kodulehe loomine: kodulehe loomine
       
ESTA UKSED/ANIGARA OÜ
Sõpruse pst. 225, Tallinn
Tel: 6340035 Fax: 6340038
Reg.nr.11311536  
KMKR. EE101107954


Metalluksed.eeServisUste paigaldus

Как происходит монтаж дверей  SKYDAS

Metalluste SKYDAS paigaldamise probleemile me osutame eriti teravat tähelepanu, sest õigest ja kindlast  paigaldamisest oleneb teie elamu ja vara säilimine. Paigaldamise meistrid kompaniist  ESTA UKSED  on suurte töökogemustega professioonaalid, kes suhtuvad oma töösse väga tõsiselt. Tänu sellele kõik metalluste  montaaziga seotud tööd korraldatakse maksimaalselt kvaliteetselt ja õigeaegselt. Metalluste SKYDAS paigaldamiseks on vajalik eelnevalt ettevalmistada ukseava.On vaja eemaldada vana uks koos uksepiitadega, peale seda paigaldatakse metalluks.Ukse läbimõõt  peab olema metallpiitadest suurem vähemalt  20 mm.Peale seda on vajalik paigaldada uks väljapoolt  uksepiitasid või ukse avasse.
Seejärel on vaja fikseerida raam raami avas ja kontrollida selle õiget asendid loodi abil. Selleks kasutatakse puukiile, mis lüüakse seina ja ukse raami vahele ruumi seest poolt.

Peale seda on vajalik valmistada ette avad seinal ja ukseraamil, monteerimine toimub armatuur lattide abil.Edaspidi vajalik ettevaatlikult kinnitada uks , tähelepanelikult jälgides, et raam ei nihkuks paigast. Kinnitatud ukse raamile võib juba kinnitada ukse ja viia läbi lõplik lukkude reguleerimine. Peale seda kõik järele jäänud avad seinas täita montaazi  vahuga.Kui uks istub oma pessa ja materjalid kuivavad  ära , tihenduvad võib alustada ukseava  finaal viimistlust.
Juhime teie tähelepanu sellele et antud  montaazi algoritm ainult esimesel pilgul tundub lihtne, siiski on parem see töö usaladada professionaalidele. Metalluste garantii – sagedane nähtus, mis lubab teatud aja jooksul  uste ostjale kasutada tasuta remondi teenuseid või väljavahetada uks defektide tekkimise korral.Pärast metalluste iseseisvat  paigaldamist garantii tingimused ei kehti ja välisuste  probleemide tekkimise korral tuleb remondi eest maksta. Välisuste vahetus on keeruline tehnoloogiline protsess. Ei maksa improviseerida selle küsimusega, parem usaldada vastutus professionaalsetele metalluste paigaldajatele ESTA USTE kompaniist.
 
Standartne ukse paigaldamine sisaldab järgmised teenused:
 - ukse ava mõõtmine
 - ukse toomine monteerimispaigale
 - vana puitukse demonteerimine
 - metallukse paigaldamine valmistatud avasse
 - montaazvahaga  ukseava tihendamine

ESTA UKSED, Sõpruse pst.225, Tallinn,Tel: 6340035 ,555 777 67  info@metalluksed.ee  Reg.nr.11311536  KMKR. EE101107954

kodulehe valmistamine