web design : web design kodulehe loomine: kodulehe loomine
       
ESTA UKSED/ANIGARA OÜ
Sõpruse pst. 225, Tallinn
Tel: 6340035 Fax: 6340038
Reg.nr.11311536  
KMKR. EE101107954


Metalluksed.eeKasulik teada

Liisi järelmaks


LIISI järelmaks
on lihtne ja kiire viis osta vajalikke kaupu ja teenuseid. Järelamaksuga on taskukohased ka suuremad ostud, sest saate osta peaaegu kõike, mille hind on 2000–50 000 krooni. Kuni 4-aastane maksetähtaeg tähen..

Koostöö

Olete firma omanik, ettevõtja, edasimüüja? Otsime partnereid, kes on huvitatud meie toodete edasimüügis. Hetkel võime pakkuda müügiks välisuksed, metalluksed. Pakume soodsad hin..

Kasutus-ja hooldusjuhendid

Uste SKYDAS korrektse ja pikaajalise töötamise eelduseks on professionaalne komplekteerimine ja paigaldus. Palume järgida ESTA UKSED soovitusi. Tehas ei vastuta rikete eest, mis on põhjustatud ebakorrektsest paigaldamisest, komplekteerimisest, k..


Meetmed rikete ilmnemisel

Ebatõenäolisel juhtumil, kui teie ostetud SKYDAS uksemoodul tõrgub töötamast, toimige nii:

- Veenduge, et olete täitnud kõiki käesolevas dokumendis toodud instruktsioone ja tin..


Hooldus ja remont

Sageli inimesed unustavad, et ka uksed ja lukud vajavad regulaarset hooldust, et toimida sujuvalt pika aja vältel. Eriti oluline on see intensiivse kasutusega kohtades. Et klient ei peaks sellega oma pead vaevama ja tunneks meie toodetest vaid rõõmu, pakume ka hoolduse osas tervik..

Välisuks on elanike ühine visiitkaart

Uks ühendab meie kodu välismaailmaga ja eraldab teda sellest. Uks ja teda ümbritsev moodustavad portaali, olles elanike ühiseks visiitkaardiks.

Vaatamata vanaaegade nappidele tingimustele telliti eramute välisuksed individuaaltellimusena. Selle tulemusena j&au..

Feng Shui- Tere, armas kodu

"Tere,” ütlen rõõmsalt ja astun sisse võõrasse maailma. Peatun hetkeks, et aduda selle kodu tunnet ja meeleolu – kas olen siia oodatud või …
Tavaliselt tajud juba välisukselt kui avatud ja vastuvõtlik see kodu on. Mis..

Aeg-moelda-turvalisusele

Korterit ostes või üürides tuleb kohe mõelda lukkude vahetamisele, sest kunagi ei või ju teada, kellele endine omanik on varem võtmeid jaganud. Oma kodus kapitaalremonti kavandades on just õige aeg kriitilise pilguga üle vaadata ka uks – kas..


ESTA UKSED, Sõpruse pst.225, Tallinn,Tel: 6340035 ,555 777 67  info@metalluksed.ee  Reg.nr.11311536  KMKR. EE101107954

kodulehe valmistamine