web design : web design kodulehe loomine: kodulehe loomine
       
ESTA UKSED/ANIGARA OÜ
Sõpruse pst. 225, Tallinn
Tel: 6340035 Fax: 6340038
Reg.nr.11311536  
KMKR. EE1011079542008.10.24
Hooldus ja remont

Sageli inimesed unustavad, et ka uksed ja lukud vajavad regulaarset hooldust, et toimida sujuvalt pika aja vältel. Eriti oluline on see intensiivse kasutusega kohtades. Et klient ei peaks sellega oma pead vaevama ja tunneks meie toodetest vaid rõõmu, pakume ka hoolduse osas terviklikku omapoolset lahendust. Selleks soovitame sõlmida hooldusleping, mille alusel OÜ ANIGARA  ise teie kasutuses olevate toodete käekäigul silma peal hoiab ja probleeme ennetada püüab.
Kuidas lukkude tööiga pikendada
Selleks, et parandada südamike tööd ja suurendada vastupidavust, tuleks kasutada spetsiaalseid lukusüdamike jaoks mõeldud hooldusvahendeid. Korteriuste lukke on soovitatav õlitada vähemalt kord aastas, tiheda kasutusega ukselukke (nt. maja uksed, kontoriuksed, eriti aga korrusmajade välisuksed,jms) tuleks õlitadakord kuus.
Väga tihti tõrguvad lukusüdamikud töötamast just seetõttu, et neisse on kogunenud tolm ja sodi. Seetõttu on lukusüdamiku vastupidavuse seisukohalt hooldus hädavajalik.
Assa pakub lukusüdamike hoolduseks lukuõli ning puhastus- ja sulatusvahendit.

Puhastus- ja sulatusvahend
on tänuväärt abivahend nii suvel kui talvel, sobib lukusüdamike puhastamiseks ja jää sulatamiseks.
* Eemaldab kiiresti tolmu ja mustuse
* Sulatab jää
Puhastamiseks tuleb vahendit pritsida südamiku sisse nii, et see sealt välja voolama hakkab, seejärel torgata võti südamikku ja kohe ka eemaldada, võti puhastada. Protseduuri tuleks korrata seni, kuni võtme külge mustust enam ei teki. NB! Puhastuse käigus ei tohiks võtit südamikus pöörata. Südamiku korrektse töö tagamiseks pärast protseduuri lõpetamist peab südamikku õlitama Assa lukuõliga.

Lukuõli
on mõeldud igat tüüpi lukusüdamike õlitamiseks ja puhastamiseks.
*Efektiivne: ühekordne kasutamine annab kiire tulemuse
*Ei seo mustust ega tolmu
*Külmumiskindel
*Veekindel
Enne kasutamist loksutada.
Kui te pole eelnevalt südamikku  puhastusvahendiga puhastanud, siis tuleb vahendit pritsida südamiku sisse, seejärel, sarnaselt puhastamisega, torgata võti südamikku ja kohe ka eemaldada, võti puhastada. Protseduuri korrata nii kaua kui võtme külge enam mustust ei jää,alles siis võib võtit südamikus pöörata.


ESTA UKSED, Sõpruse pst.225, Tallinn,Tel: 6340035 ,555 777 67  info@metalluksed.ee  Reg.nr.11311536  KMKR. EE101107954

kodulehe valmistamine